Güncel: Malatyalı iş adamları ve siyasetçiler açılışta buluştu
Malatyalı iş adamları ve siyasetçiler açılışta buluştu

MALATYALI İŞ ADAMLARI VE SİYASETÇİLER OTEL AÇILIŞINDA BULUŞTU

MALATYA –  Siyasetçiler, bürokratlar, iş adamları ve Malatyalıların bir araya geldiği törende, otelin açılışını Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek yaptı.
Ankara Çankaya’da Kuleli Sokak’ta hizmete giren Koru Çankaya Oteli’nin açılış törenine, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti Milletvekili ve İçişleri eski Bakanı Abdülkadir Aksu, Saadet Partisi eski Genel Başkanı Recai Kutan, eski Milletvekili ve Vali Saffet Arıkan Bedük, Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, CHP İstanbul Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu, Malatya Eğitim Vakfı (MEV) eski Başkanı Şaban Taçyıldız, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Cemil Çelik, eski Bakan Vecdi Gönül, Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Şanal Tosun, eski Bakan Metin Emiroğlu, eski Milletvekili Necati Çetinkaya, Pütürge Belediye Başkanı Necdet Ayaydın, gazeteci Yavuz Donat, Can Pulak, yönetmen Ünal Küpeli, iş adamları, bürokratlar ve çok sayıda davetli katıldı. Otelin kurdelesini iş adamı Yaşar Öncan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu ve Necati Çetinkaya ile birlikte kesen TBMM Başkanı Çiçek, Koru Oteli’nin bir marka olduğunu belirterek, hayırlı olması dileğinde bulundu.
İş adamı Yaşar Öncan, Ankara’da dostlarla bir arada olduklarını belirterek, “Malatyalı hemşehrilerimiz ve dostlarımızın bir evini Ankara’da açtık. Dostlarımızla bir araya geldik. Bu mutlu günümüzde yanımızda olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
 


Avatar


4 × = 36

Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Bunu Okudunuz mu ?

Beykozlular ilk iftarda Belediye Meydanı’nda buluştu
Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği ‘Sokak İftarları’ bu yıl da tüm renkliliğiyle başladı. Her akşam ilçenin farklı mahallerinde 3 veya

Haberi Oku